Vykdomi pirkimai

VĮ „Regitra“ struktūrinių padalinių pirkimai. Daugiau...

2016 m.

2016-01-14 Lengvųjų automobilių nuomos pirkimas. Techninės specifikacijos projektas Pirkimo sąlygosInformacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-01-28 Katalogų tarnybos (active directory) programinės įrangos kūrimo, diegimo ir palaikymo paslaugų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-01-28 VĮ „Regitra“ Šiaulių filialo administracinės paskirties pastato techninio darbo projekto korekcija. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-02-01 Vairuotojų žinių patikrinimo (teorijos egzamino) procesų ir tobulinimo galimybių analizės paslaugų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Pirkimas pasibaigė atmetus visų tiekėjų pasiūlymus.

2016-02-02 VĮ "Regitra" Vilniaus filialo administracinio pastato rekonstrukcijos techninio projekto parengimo paslaugų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-02-02 Laikino įvažiavimo prie VĮ "Regitra" Šiaulių filialo administracinės paskirties pastato techninis darbo projektas bei korekcija 2014 m. parengto privažiavimo kelio techninio darbo projekto. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-02-15 VĮ "Regitra" paslaugų paskirties pastato, esančio Metalo g. 1, Utenoje, kapitalinio remonto darbų ir techninio darbo projekto parengimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-02-22 VĮ "Regitra" Klaipėdos filialui skirtame sklypje, Šiaurės pr. 25, Klaipėda, administracinio pastato su patikros postu, parkavimo ir egzaminavimo aikštelėmis bei garažais automobiliams, techninio projekto parengimo ir šio projekto įgyvendinimo priežiūros paslaugos. Techninės specifikacijos projektas.  Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį

2016-02-24 Įmonės teikiamų paslaugų kokybės tyrimas, panaudojant "Slapto kliento" metodą. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-02-24 Asmenų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis (transporto priemonių registravimo, vairuotojų egzaminavimo) indekso tyrimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-03-01 Kompiuterinių kasos sistemų techninės priežiūros, programavimo, remonto ir kitų paslaugų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas.  Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį

2016-03-02 Valstybinio numerio ženklai. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą.

2016-03-09 Magnetooptinis vizualizatorius transporto priemonių (TP) identifikavimo numerių autentiškumui įvertinti ir TP dokumentų tyrimo įranga. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-03-15 Lazerinio graviravimo įrenginių profilaktinė priežiūra ir remontas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-03-16 Kasos aparatų juostos. Techninės specifikacijos projektas.  Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-03-16 Nešiojamieji kompiuteriai. Techninės specifikacijos projektas.  Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą.  Pirkimas pasibaigė atmetus tiekėjo pasiūlymą.

2016-03-16 Lengvųjų automobilių (28 vnt.) nuomos pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį

2016-03-17 Transporto priemonių registravimo elektroninių paslaugų programinės įrangos priežiūros ir konsultavimo paslaugos. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-03-23 Finansų valdymo ir apskaitos informacinės sistemos ir jos modulių plėtros, pritaikant VĮ „Regitra“ poreikiams, paslaugos. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-03-29 Serverinių projektavimo paslaugos. Techninės specifikacijos projektas.  Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-04-20 Posinių kasos sistemų pirkimas ir šių posinių kasos sistemų priežiūros (techninės priežiūros, programavimo) ir kitos paslaugos. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo salygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį

2016-05-10 Nešiojamieji kompiuteriai. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-05-19  Vairuotojų žinių patikrinimo (teorijos egzamino) procesų ir tobulinimo galimybių analizės paslaugų pirkimas, atliekamas supaprastintų neskelbiamų derybų būdu. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-05-27 Spausdintuvų, kopijavimo aparatų ir daugiafunkcinių įrenginių eksploatacinės medžiagos. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-06-14  Valstybės įmonės „Regitra" darbuotojų darbo laiko sąnaudų tyrimas, darbo krūvių normavimas ir darbuotojų skaičiaus optimizavimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacja apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį

2016-06-17 Valstybinio registracijos numerio ženklų (iš aliuminio), laikinųjų valstybinio numerio ženklų ir lentelių su valstybiniu registracijos numeriu pirkimas neskelbiamų derybų būdu. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą, nustatytą laimėtoją, sudarytą sutartį

2016-07-22 Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo VĮ "Regitra" personalo valdymo ir administravimo srityse paslaugų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas.  Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-08-26 Planšetinių kompiuterių su priedais (140 vnt.) pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Pirkimas  pasibaigė, atmetus visų tiekėjų pasiūlymus.

2016-08-26 Nešiojamųjų kompiuterių su priedais (6 vnt.) pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-09-21 Duomenų bazių (Oracle) programinės įrangos techninio aptarnavimo ir palaikymo paslaugų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-09-27 Efektyvaus vairavimo (apinant ir vairavimą esant ekstremalioms sąlygoms) mokymo aikštelės įsteigimo bei įrengimo galimybių studija. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-10-03 VĮ "Regitra" Utenos filialo paslaugų paskirties pastato, Metalo g. 1, Utena, kapitalinio remonto projekto vykdymo priežiūros paslaugos. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-10-19 Valstybinio numerio ženklų, lentelių su valstybiniu numeriu ir hologramos lipdukų pirkimas pirkimas neskelbiamų derybų būdu. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą, nustatytą laimėtoją bei sudarytą sutartį.

2016-10-20 Telekomunikacinės platformos ir VĮ "Regitra" turimos "Genesys" kontaktų centro sistemos įrangos techninės priežiūros, palaikymo ir modernizavimo paslaugos. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą.  Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-10-31 Planšetinių kompiuterių pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą.  Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2016-11-22 Konferencija tema „Efektyvus valstybės turto valdymas“. Techninės specifikacijos projektas

2016-11-23 Mokymai tema "Oracle Database 11g : SQL Tuning Workshop". Techninės specifikacijos projektas

2016-11-23 Mokymai tema "IT projektų valdymo pagrindai". Techninės specifikacijos projektas

2016-11-23 Teorinio vairuotojų egzaminavimo informacinės sistemos palaikymo ir vystymo paslaugų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą.

2016-12-05 Konferencija tema „Darbuotojų sauga ir sveikata 2017". Techninės specifikacijos projektas

2016-12-05 Kursai tema „IT paslaugų valdymas. ITIL pagrindai". Techninės specifikacijos projektas

 

2015 m.

2015-12-18 Pašto paslaugų - pranešimų spausdinimo, vokavimo ir pristatymo klientams Lietuvos Respublikos teritorijoje pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį

2015-11-23 Adatiniai spausdintuvai. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-10-05 VĮ „Regitra" Utenos filialo pastato, esančio Metalo g. 1 Utenoje, kapitalinio remonto darbai ir techninio darbo projekto parengimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą

2015-08-14 Lengvųjų automobilių nuomos pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį

2015-07-30 Degalų (benzinas A95 ir dyzelinas) pirkimas. Techninė specifikacija. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį

2015-07-14 Globalaus kompiuterinio tinklo ir interneto ryšio paslaugų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-07-10 „VĮ „Regitra“ administracinio pastato I-o korpuso patalpų remontas ir įvažiavimo vartų dažymas“ ir šio pirkimo Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-06-09 Vairuotojo pažymėjimų blankų gamybos paslaugų pirkimas. Pirkimo sąlygos. Neskelbiamų derybų pirkimo sąlygos.
2015-06-02 Dokumentų skenerių pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-05-22  Veido atvaizdo skaitmeninės fotonuotraukos ir parašo vaizdo pagaminimo ir perdavimo į kompiuterinę sistemą paslaugų pirkimas. Techninė specifikacija. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-05-12  „VĮ „Regitra“ administracinio pastato I-o korpuso patalpų remontas ir įvažiavimo vartų dažymas. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą.

2015-05-04  „VĮ „Regitra“ administracinės paskirties pastato, esančio Liepkalnio g. 97, Vilnius, patalpų papildomų remonto darbų pirkimas. Techninės specifikacijos projektas. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytus laimėtojus. Informacija apie sudarytas sutartis.

2015-03-23  Pašto pasiuntinių paslaugos. Techninės specifikacijos projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytus laimėtojus ir ketinimą sudaryti sutartį. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-03-02  Inkasavimo paslaugos (grynųjų pinigų surinkimas (inkasavimas) iš įmonės padalinių ir grynųjų (smulkiųjų) pinigų pristatymas į įmonės padalinius) Techninių specifikacijų projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį

2015-02-09  MS Office licencijos. Techninių specifikacijų projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-01-29  Darbo drabužiai. Techninių specifikacijų projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-01-27  Hologramos lipdukų gamyba. Techninių specifikacijų projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

2015-01-21  Keturių lengvųjų automobilių nuoma. Techninių specifikacijų projektas. Pirkimo sąlygos. Informacija apie pradedamą pirkimą. Informacija apie nustatytą laimėtoją. Informacija apie sudarytą sutartį.

 

 

 

Archyvas 

2014 m. pirkimai.

2013 m. pirkimai.
2012 m. pirkimai..


Pirkimai skelbiami Centriniame viešųjų pirkimų portale.